• +90 332 342 1960info@btchiptuning.com
 • BAYİ GİRİŞİKAYIT OL
 • Beygir ve Tork Yükseltme

  Beygir ve Tork Yükseltme

  Son yıllarda pek çok araç sahibi tarafından tercih edilen beygir ve tork yükseltme işlemi veya diğer adıyla chiptuning uygulaması, ECU 'ya sahip yeni nesil araçların yazılımla, mekanik sınırları dikkate alınarak performans haritası üzerinde yapılan değişiklikler sonrası beygir ve tork değerlerinde görülen artırma işlemidir.

   

  Chiptuning uygulaması alanında uzman ekip tarafından, lisanslı yazılımlar kullanılara, mekanik ve yazılım bilgisi ile birlikte tecrübeye dayalı teknik verilerin harmanlanmasıyla ortaya çıkan ve performans haritası üzerinde yapılan yeniden düzenleme işlemi olarak da özetlenebilir. İnternet üzerinde veya kulaktan dolma bilgilerle oluşan bilgi kirliliğin aksine chiptuning veya diğer adıyla beygir ve tork yükseltme işlemi aracınıza herhangi bir zarar vermez. Aksine şehir içi normal kullanım koşulları ile kullanıldığında performans ve yakıt tasarrufu bile sunabilir.

   

  Beygir ve tork yüksetlme işlemi için BTChiptuning® 'e geldiğiniz ilk olarak size aracınızın performansı ile ilgili birtakım sorular sorulur, sonrasında ise araçtan beklentileriniz hakkında bilgi vermeniz istenir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda aracınızın chiptuning uygulamasına cevap verip vermeyeceği, verir ise kaç beygire kadar tahmini olarak artacağı, bunun yanında yakıt tasarrufu vb. gibi hususlar için de bilgi verilecektir. Onayınızın ardından chiptuning uygulaması yapılarak aracınızın  performansını test etmeniz istenecek ve farkı anlamanız sağlanacaktır. Süreç içerisinde aracınızın yetkili servis bakımları vs. için servise götürmeniz gibi durumlar için merkezimize geldiğinizde aracınız ücretsiz olarak orjinal yazılımına dönüştürülecek ve bakımlarınız sonrasında tekrar yazılımınız aracınıza aktarılabilmektedir.

   

  Süreç içerisinde herhangi sebeple aracınızın orjinal yazılımına dönmesini istemeniz durumunda da yine kolay bir şekilde orjinale dönebilirsiniz. Uygulama sonrasın aracınızın tahmini performans değerleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

  BTChiptuning®