• +90 332 342 1960info@btchiptuning.com
 • BAYİ GİRİŞİKAYIT OL
 • Traktör Chiptuning

  Yeni nesil traktör chiptuning uygulaması ile artık tarımla uğraşan çiftçilerimiz de traktör performansı ve yakıt tasarrufu sağlayabilecekler. Tarlada çiftçinin halini elbette o işi bilen anlar. Traktör motor performansının düşmesi hem zaman, hem yakıt hem de iş kaybı olarak çiftçiye geri yansımaktadır.

   

  BTChiptuning® geliştirdiği yeni nesil traktör chiptuning veya diğer adıyla traktör beygir ve tork yükseltme uygulamasını ECU ya sahip traktörler ve iş makineleri üzerinde başarıyla uygulamaktadır. Gerektiğinde yerinde hizmet vererek çiftçilerimizin sadece işlerine odaklanmalarına yardımcı olan BTChiptuning geliştirdiği yazılımlarla traktör motor performansını artırmaya yönelik tüm parametreleri optimuma getirmekte bu vesile ile traktörün tam performansta çalışırken yakıt tasarrufu sağlamasına da yardımcı olmaktadır.

   

  Traktör Beygir ve Tork Yükseltme

   

  ECU ya sahip yeni nesil traktörler üzerinde başarıyla gerçekleştirilmekte olan traktör chip tuning ya da diğer adıyla traktör motor beygir ve tork yükseltme işlemi, traktör ile birlikte benzer iş makineleri üzerinde de başarı ile uygulanmaktadır. Bugüne kadar yüzlerce traktör üzerinde gerçekleştirilen uygulamalar sonrası performans artışının yanısıra yakıt tasarrufu sağlandığı da gözlemlenmiştir.

   

  Traktörler için BTChiptuning® tarafından özel olarak geliştirilen yazılımlar her marka traktör modeline özel olarak uygulanmaktadır. Traktörün motor özellikleri göz önüne alınarak motor sağlığı çerçevesinde işlem yapılır ve kesinlike yazılıma bağlı sorun oluşması önlenmiş olur. Ayrıca istenildiği zaman orjinal yazılıma dönme garantisi ile asla zarar vermez.

   

  Siz de traktörünüz için chiptuning, motor beygir ve tork artırma işlemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

  BTChiptuning®